Kód:
1/34146
Výrobca:
MADAL BAL
Variant produktu:
250g
Dostupnosť:
Momentálne vypredané
10.90€ 14.20€
Bez DPH: 9.08€
Chlorella prášok 100% čisté prírodné zloženie Chlorella prášok 100% čisté prírodné zloženie
250g

Kód: 1/34146
10.90€
14.20€
Momentálne vypredané Strážny pes

Chlorella prášok 100% čisté prírodné zloženie

Chlorella je jednobunková sladkovodná riasa, rastúca v miernom pásme v čistej minerálnej vode. Vďaka svojim vlastnostiam je v súčasnosti bežne využívaná ako doplnok stravy. Chlorella obsahuje súbor aminokyselín, vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam dokáže účinne detoxikovať organizmus. Chlorella udržuje vitalitu a energiu, odbúrava toxíny a zároveň dodáva potrebné látky, ktoré sa v našej modernej strave vyskytujú minimálne. Chlorella na seba efektívne viaže toxíny v tele. Má antivírusové, antibakteriálne a protiplesňové účinky. Chlorella je zásadotvorná. Každý deň si dobrovoľne prekysľujeme organizmus konzumáciou priemyselne spracovaných potravín (tuky, cukry, biela múka). Chlorella toto prekyslenie znižuje.

Chlorella má omladzujúci a posilňujúci efekt. Pôsobí probioticky, zvyšuje kvalitu črevnej a vaginálnej mikroflóry. Chlorella je bohatá na horčík. Prítomnosť horčíka v tele pozitívne ovplyvňuje mentálne zdravie.

Podporuje činnosť svalov, nervov, mierni podráždenosť a nervozitu. Prispieva k dobrej funkcii kardiovaskulárneho systému. Udržuje vitalitu a energiu. Podporte účinok zelenej potraviny obmedzením živočíšnych tukov, cukru a pšeničnej múky. Pridajte do jedálnička čerstvú aj varenú zeleninu, orechy a kvalitný olivový a kokosový olej. Pite čistú vodu a dbajte na pravidelný pohyb.

Skladovanie:

Prášok uchovávajte na suchom, tmavom mieste, vždy dobre uzavretý.

Spôsob použitia:

2x denne čajovú lyžičku prášku (rozmiešajte v pohári vody, v jogurte alebo v inej studenej potravine), 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. Nepoužívajte kovové nádoby a kovovú lyžičku. Po troch mesiacoch pravidelného užívania urobte 1 – 2 mesiace prestávku.

Pretože zelené potraviny podporujú organizmus vo vylučovaní cudzorodých látok, je lepšie užívať zelený jačmeň minimálne hodinu po užití klasických liekov. Tehotenstvo a dojčenie: Použitie chlorelly konzultujte so svojím lekárom.

Výrobok nie je liek a nenahrádza pestrú stravu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie