Kód:
288/37883
Výrobca:
MATRA CLEAN
Variant produktu:
10 x 1000ml
Dostupnosť:
Skladom
69.00€ 90.00€
Bez DPH: 57.50€

Množstvo

10 kusov - Dezinfekčný čistič matracov na baktérie, roztoče MATRA CLEAN !

Každý z nás nemôže spať, keď matrac, na ktorom ležíme nepríjemne zapácha, alebo  je znečistený-špinavý. V takomto prípade nám naskakuje husia koža. Práve preto tím odborníkov vytvoril z bioaktívnych látok čistiaci a dezinfekčný čistič Matra Clean aby vyriešil vaše problémy s vôňou, čistotou matracov a zabránil tak alergickým reakciám.

Silné a jemné

Matra Clean je bezpečný pre človeka, ale nemilosrdný voči baktériám, plesniam a ďalším parazitom. Vyčistí  matrac a zároveň ho zbaví odstránenie nežiadúcich organizmov a tiež zápachu. Nemusíte mať strach, že Matra Clean  zmení farbu matracu - nespôsobí žiadnu zmenu farby. Matra Clean je veľmi jednoducho použiteľný. Streknete na špinavý povrch a počkáte cca 1-2 minúty. Po uplynutí tejto doby, utrite handričkou. Ak chcete použiť pre hlboké a dôkladné čistenie, nechajte Matra Clean  asi hodinu pôsobiť. Potom dôkladne vysušte, vyprášte prach z matraca.

V čom spočíva tajomstvo Matra Clean dezinfekčný čistič na matrace?

Clean Matra bol vytvorený na základe bioaktívnych látok z indického stromu Neem. Má mnoho využití - od starostlivosti a liečby až po výrobu mydla, šampónov alebo krémov.

Neem Neem je stále zelený strom, ktorý rastie až do 20 m na výšky, typické pre tropické oblasti Indie, Bangladéša a Pakistanu. Neem je základná bylina používaná v Indii na starostlivosť a liečbu - Ayurveda. V praxi sa používa každá časť rastliny (listy, kôra, semená, konáre, ovocie), vzhľadom k jeho antibakteriálnemu, antimykotickému, antivírusovému pôsobeniu. V kozmetike sa používa neem, okrem iného, ako súčasť mydlá, šampónov, mastí, krémov, zubných pást. Na druhej stranev poľnohospodárstve je zdrojom biopesticídov, neškodných na motýle, včely a ďalších opeľovačov, a zároveň poskytuje najsilnejší insekticídne látky rastlinného pôvodu. "MATRA Dezinfekčný BIO čistič na matrace" je vyvinutý na báze biologicky aktívnych látok z indického stromu Neem. Odstraňuje škvrny, zápach a ničí roztoče. Správna starostlivosť matracov je nevyhnutná a treba dbať na ich čistotu a hygienu. Pot a iné faktory môžu spôsobiť poškodenie a vzhľad matracov, v dôsledku čoho vznikajú nepríjemné  zápachy a rozmnožovanie baktérií.

Ideálne pre alergikov

" Dezinfekčný BIO čistič na matrace MATRA CLEAN" antibakteriálne, antiseptické, antimykotické, antiparazitické umožňuje pravidelné čistenie, osviežujúci rýchly a jednoduchý spôsob, bez rizika zmien tvaru alebo k odfarbenie.

Matrace by sa mali čistiť minimálne raz za rok alebo podľa potreby po objavení znečistenia.

 

Obsah balenia:

10 x Dezinfekčný čistič na matrace  1000 ml

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie