Kód:
118/35711
Výrobca:
P.R.C.
Variant produktu:
2v1
Dostupnosť:
Skladom
11.90€ 15.50€
Bez DPH: 9.92€

Množstvo

Elektrický čistič na makeup štetce Elektrický čistič na makeup štetce
2v1

Kód: 118/35711
11.90€
15.50€
Skladom

Elektrický čistič a sušička na makeup štetce 2v1

Makeupové štetce by sa mali pravidelne čistiť. Použitie tradičných silikónových podložiek vyžaduje veľa času, čo ženy odrádza od starostlivosti o svoje štetce! Kontaminované štetce množia baktérie, ktoré sa šíria do tela, najmä do tváre, čo je veľmi citlivé a vyžaduje si dôkladnú starostlivosť. Vynikajúcou náhradou za tradičný silikónový čistič je ELEKTRICKÉ ZARIADENIE, ktoré vyčistí a vysuší štetce za menej ako pol minúty!

Vďaka elektrickej umývačke môžete svoje štetce rýchlo a pohodlne vyčistiť. Okrem toho vám toto zariadenie umožní pohodlne ich vysušiť! Na ich vyschnutie  nemusíte čakať niekoľko hodín, štetce budú po pár minútach pripravené na použitie.

Technické parametre:

  • materiál: plast + silikón
  • napájanie: 2x AAA (nie je súčasťou)
  • hmotnosť: 0,30 kg
  • hmotnosť balenia: 0,38 kg

Použitie:

- do misky nalejte vodu s trochou prostriedku, ktorý chcete vyčistiť, môže to byť sivé mydlo alebo micelárna tekutina. Z rôznych úchytiek vyberte tú, ktorá zodpovedá hrúbke vašého štetca. Namontujte rukoväť na druhú stranu. Vložte štetec do misky ponorením do vody, zapnite čističku na 5 sekúnd, po 5 sekundách vyberte hlavu kefy z vody a znova ju zapnite na 10/15 sekúnd, aby ste štetiny vysušili.

Prístroj má rukoväte rôznych veľkostí, ktoré mu umožňujú pripevniť vaše štetce. Stojan im nielen umožňuje sušenie, ale môže sa tiež použiť na vystavenie. Prístroj je čierny a rukoväte sú vyrobené zo silikónu, takže odstránenie kefiek nie je problémom.

Obsah balenia:

1 x Elektrický čistič a sušička na makeup štetce 2v1

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie