Kód:
2405/33906
Výrobca:
BASIC
Variant produktu:
biely
Dostupnosť:
Momentálne vypredané
159.00€ 206.70€
Bez DPH: 132.50€
Eliptický trenažér - biely Eliptický trenažér - biely
biely

Kód: 2405/33906
159.00€
206.70€
Momentálne vypredané Strážny pes

Eliptický trenažér - biely

Eliptické trenažéry sú hviezdami profesionálnych i domácich fitness centier. Umožňujú účinný eliptický pohyb, čím posilňujú telesnú a psychickú kondíciu, srdce, svaly nôh, zadku, chrbta, ramien, rúk a podporujú chudnutie. A čo je skvelé, eliptický trenažér oproti iným športom šetrí chrbát a kĺby!

Počas cvičenia nohy vykonajú pohyb v tvare elipsy. Tréning vykonaný pomocou eliptického trenažéra spojí používanie bežiaceho pásu, stacionárneho bicykla a steppera, ale je oveľa viac šetrnejší ku kĺbom.

Používanie nie je náročné, nevyžaduje tréning, je možné používať nezávisle od úrovni pokročilosti, úroveň odolnosti treba zvyšovať postupne. Vďaka zabudovanému počítadlu a senzorov môžete na displeji sledovať počet spálených kalórií, tepovú frekvenciu a odhadovanú dĺžku prejdenej vzdialenosti. Rukoväte majú jemný, pohodlný kryt, podnožky sú vybavené s protišmykovým povrchom a hranou v záujme bezpečnejšieho používania.

Disponuje s 2 druhmi rukovätí, okrem toho s jedným párom pohyblivej a pevnej rukoväte, okrem toho aj s jedným párom pevného zábradlia. Na nohách eliptického trenažéra je plastový kryt, ktorý chráni podlahu od poškriabania, ďalej stabilizuje zariadenie počas používania.

Vlastnosti:

  • precvičuje celé telo
  • nastaviteľná úroveň obtiažnosti
  • pohyblivé a pevné rukoväte
  • protišmykové podnožky

#obr4

Technické parametre:

  • Nosnosť: 100 kg
  • Hmotnosť produktu: 25,8 kg
  • Rozmery balíka: 91,5x41,5x28,5 cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie