Kód:
252/35748
Výrobca:
GROOMARANG
Variant produktu:
Start set 3 ks
Dostupnosť:
Skladom
26.90€ 35.00€
Bez DPH: 22.42€

Množstvo

Goomarang – základná kolekcia (hrebeň na úpravu brady + vosk + olej na bradu)

Vynikajúca kolekcia vďaka ktorej budú vaše fúzy a brada vyzerať vždy dokonale. Upravte si strih vašej brady s kvalitným Groomarang hrebeňom a následne ošetrite vašu bradu vyživujúcim olejom. Následne už len aplikujete vosk na fúzy a brada je ako vymenená.

Tento set je vynikajúcim darčekom pre každému muža, ktorému záleží na vzhľade svojej brady.

Hrebeň na dokonalú úpravu brady

Nikdy vám nevyjde presná línia pri holení fúzov? Tento praktický hrebeň na fúzy si obľúbite! Vďaka nemu budete mať vždy perfektný a upravený vzhľad. Hrebeň priložte na tvár, tam kde chcete fúzy oholiť. Tá časť, kde sú priamo zuby hrebeňa slúži na prečesávanie alebo skracovanie. Produkt poskytuje dokonalé riešenie pre bradu s nesprávnym tvarom. Inovatívne vyvinutá pomôcka na použitie popri holiacich strojčekoch.

Vyživujúci olej na bradu a fúzy s príjemnou vôňou

Jedinečná kombinácia ingrediencií robí z oleja na bradu Groomarang nevyhnutný produkt pre všetkých mužov s bradou a fúzmi. Unikátny hydratačný olej, dodáva vašej brade lesk bez zanechania mastného filmu na vašej tvári. Zmäkčuje, chráni a hydratuje vašu bradu a fúzy. Poskytuje úľavu od podráždenia a svrbenia. Uľahčuje rozčesávanie a zamedzuje ich zlepovaniu. Vôňa je kombináciou červeného grapefruitu spojeného s brusnicami a čerstvým talianskym citrónom.

Vosk pre každodennú starostlivosť o fúzy

Vosk je určený pre tých, ktorí potrebujú skrotiť neposlušné fúzy. O tvar a lesk fúzov sa stará včelí vosk. Vosk nezanecháva žiadne viditeľné stopy, naopak vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá chráni pred nehostinnými vplyvmi či slnečným žiarením. Vosk na fúzy je vyrobený výlučne z prírodných zložiek. Udržuje vašu pokožku a fúzy hydratované a zjemnené. Stimuluje korienky pre rýchlejší rast chĺpkov.

Návod na použitie:

KROK 1 – Použite hrebeň na tvarovanie a úpravu vašej brady

KROK 2 - Pomocou hrebeňa naneste na bradu olej

KROK 3 – Následne aplikujte nad bradu vosk

 

Obsah balenia:

  • 1 x Hrebeň na úpravu
  • 1 x Vyživujúci olej na bradu a fúzy s príjemnou vôňou 30ml
  • 1 x Vosk pre každodennú starostlivosť o fúzy 15ml

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie