Kód:
515/43348
Výrobca:
DEXXER
Variant produktu:
4 ks
Dostupnosť:
Skladom
12.00€
Bez DPH: 10.00€

Množstvo

Svietiaci repelentný náramok proti hmyzu, kliešťom a komárom, mačka, žabka, krokodíl, dinosaur (4ks)

Každé leto vás zaujíma, ako efektívne a prirodzene chrániť svoje dieťa pred nepríjemným uštipnutím komárom a iným hmyzom? Nechcete používať zbytočné chemikálie alebo sa bojíte alergických reakcií? Náramok proti hmyzu je dokonalým riešením - pre deti aj dospelých! Účinne odpudzuje komáre a čierne mušky pomocou prírodných éterických olejov - úplne bezpečné a prirodzené!

AKO TO FUNGUJE?

Náramok sa na zápästie nasadzuje ako hodinky. Náplň umiestnená v mieste číselníka je namočená v prírodných éterických olejoch v rôznych pomeroch: citronela, levanduľa, čajovník, citrón, pepermint. Náplň postupne uvoľňuje vôňu, ktorá účinne odpudzuje hmyz. Osobu, ktorá nosí náramok na ruke, obklopuje jemná aróma, vďaka ktorej chráni nielen miesto, kde sa náramok nosí, ale aj celé telo. Ľudský nos si zvykne na vôňu éterických olejov a pre hmyz je nepríjemný.

Náramok proti komárom a inému hmyzu je vyrobený z hypoalergénneho silikónu, je ľahký a odolný. Široká škála farieb a veselé obrázky zvierat robia z náramku nielen dokonalú ochranu, ale aj atraktívnu výzdobu. Možnosť nastavenia pásky znamená, že ju môžu nosiť deti aj dospelí.

Náramok proti hmyzu má v tiež LED podsvietenie, ktoré sa aktivuje potrasením ruky alebo ťuknutím na pásku. LED osvetlenie je zárukou bezpečnosti dieťaťa po zotmení - bude fungovať ako pri večerných prechádzkach v lese alebo v parku, tak aj na ceste.

Výhody výrobku:

  • vložka namočená v prírodných olejoch, ktoré odpudzujú komáre a muchy
  • farebný nastaviteľný náramok je ako stvorený pre malých aj veľkých chlapcov a dievčatá
  • náramok vyrobený z hypoalergénneho silikónu je bezpečný a odolný
  • vložka odpudzujúca hmyz sa dá vybrať a vymeniť, takže je možné náramok používať celú sezónu

Obsah balenia:

  • 1 x Svietiaci repelentný náramok proti hmyzu a komárom, pre deti, motív mačička
  • 1 x Svietiaci repelentný náramok proti hmyzu a komárom, pre deti, motív žabka
  • 1 x Svietiaci repelentný náramok proti hmyzu a komárom, pre deti, motív krokodíl
  • 1 x Svietiaci repelentný náramok proti hmyzu a komárom, pre deti, motív dinosaur

POZOR!

Napriek prírodným látkam a materiálom použitým pri jeho výrobe je pri používaní náramku potrebné dodržiavať základné bezpečnostné opatrenia: ak sa po nosení náramku objaví alergická reakcia (začervenanie, svrbenie, opuch atď.), náramok odstráňte a miesto kontaktu s pokožkou opláchnite vodou, zabráňte kontaktu náramku a náplne s očami a sliznicami, neodporúča sa používať u detí do 3 rokov, náramok by mal byť skladovaný v tesne uzavretom fóliovom obale - ponechanie na vzduchu oslabuje jeho účinnosť a skracuje životnosť  

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie