Kód:
2305/22405
Výrobca:
ANTISLIP PROTECTOR
Variant produktu:
Veľkosť "M" 36 - 41,5
Dostupnosť:
Predaj skončil

Protišmykové návleky/mačky na topánky - ANTISLIP PROTECTOR

Zimné cestičky vedia byť pekne nevyspytateľné - riziko pádu či nebodaj zlomeniny je naozaj veľké. Každý z nás sa môže nečakane ocitnúť na zemi - tak prečo tomu nezabrániť touto skvelou pomôckou?!

 

Elastické návleky s hrotmi z karbidovej ocele vám nedovolia pošmyknúť sa nielen na snehu a ľade, ale ani na blate či mokrej tráve. Bezpečná chôdza je veľmi dôležitá, a to pre každú vekovú kategóriu. Nečakané pády na šmykľavých a iných nestabilných povrchoch často končia zlomeninou, v lepšom prípade s doudieraným telom.

Tieto ľahké, prenosné návleky sadnú perfektne na takmer každú topánku, tenisku alebo čižmu. Vďaka elastickej gume ich jednoducho natiahnete na obuv a obavám z pádu je navždy koniec. Stabilitu zabezpečuje šestica rovnomerne umiestnených oceľových hrotov.

Nepotrebujete žiadne remienky, patentky ani pracky, natiahnutie na obuv vám nezaberie viac ako 10 sekúnd. Elastická guma drží svoju pružnosť až do teploty -40 C°.

Sadnú na každú topánku, veľmi jednoduché nasadzovanie a skladanie. V ponuke sú dve univerzálne veľkosti M, L. Veľkosť M sadne na každú obuv s číslom od 36 - 41,5, veľkosť L sadne na každú obuv s číslom od 42 - 48.

Použitie:

Maximálne vhodné na zimné prechádzky, ale aj na ťažšiu turistiku. Návleky možno používať iba na snehovom alebo klzkom povrchu (ľad, tráva, blato), inak by sa oceľové hroty mohli poškodiť.

Balenie obsahuje:

  • 1 x pár protišmykových mačiek / Veľkosť "M" 36 - 41,5

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie