Kód:
616/21606
Výrobca:
EU
Variant produktu:
Universal leder balsam 250 ml
Dostupnosť:
Na objednávku
3.82€
Bez DPH: 3.18€

Množstvo

Balzám na kožu univerzálny Balzám na kožu univerzálny
Universal leder balsam 250 ml

Kód: 616/21606
3.82€ Na objednávku

Universal leder balsam - Univerzálny balzám na kožu

Univerzálny balzam na kožu s obsahom originálneho včelieho vosku. Univerzálny balzám na kožu, je zložený z čisto prírodných materiálov bez chemickej úpravy, je zdraviu neškodný a obsahuje včelí vosk, prírodné tuky a oleje.  Čistí a ošetruje topánky, kožené bundy, tašky, kožený nábytok jazdecké nástroje, autointeriér a atď. Môže sa používať na prírodnú ,leštenú alebo lakovanú umelú kožu, ktorej uchováva jej vzhľad a predlžujú jej životnosť.

Použitie:

Univerzálny balzam na kožu s obsahom originálneho včelieho vosku. Čistí a ošetruje topánky, kožené bundy, tašky, kožený nábytok atď. Môže sa používať na prírodnú ,leštenú alebo lakovanú umelú kožu.

Prírodné prísady balzamu chránia vyživujú a urobia kožu nepremokavou, vrátia jej pôvodnú mäkkosť a farbu. Uchovávajú jej vzhľad a tak predlžujú jej životnosť. Navráti pôvodnú farbu prírodnú leštenú, alebo lakovanú umelú.

Universal leder balsam - Balzám nanesieme na špongiu alebo mäkkú handričku a rozotrieme. Nepoužívať na brúsenú kožu a semiš a iné velurové povrchy. Životnosť balzámu je neobmedzená. Zabraňuje prenikaniu vody do meteriálu.

 

Balenie obsahuje:

  • 1 x Universal leder balsam

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie