Kód:
91/34299
Výrobca:
STRUTZ
Variant produktu:
Strutz
Dostupnosť:
Skladom
1.90€ 2.50€
Bez DPH: 1.58€

Množstvo

Vložky do topánok pre správne držanie tela Strutz 

Zdravá chôdza je pre človeka veľmi dôležitá - vyhnete sa tak možným zdravotným problémom v neskoršom veku. Zvlášť to platí pri profesiách, v ktorých je človek dlhodobo na nohách - čašníci, učitelia, manuálni pracovníci

Dokonalá podpora chodidla obsahuje jedinečné podpery, ktoré sú vybavené pružnými vankúšikmi a elastickou páskou, ktorá udrží podporu na správnom mieste na nohe.

Vložky sú vyrobené z antibakteriálnej impregnovanej textílie, ktorá pomáha predchádzať nechcenému zápachu nôh. Čalúnené vankúšiky podporujú a pomáhajú absorbovať nárazy pri každom kroku. Vašej ubolenej nohe sa tak uľaví a vy získate naspäť pohodu z bezbolestnej chôdze. Môžete ich nosiť v akejkoľvek obuvi alebo aj naboso.

Vložky Strutz zdvihnú klesnuté klenby a ploché nohy a podporuje lepšiu rovnováhu a kontrolu držania tela. Pomáha zamedziť bolestiam nôh pri dlhej chôdzi alebo pri dlhom státí. Sú vhodné tak pre ženy ako aj pre mužov.

Použitie:

Navlečte si Strutz na bosú nohu a potom si dajte ponožky a topánky. Alebo môžete navliecť na nohu len Strutz a chodiť doma len v týchto návlekoch. Sú mäkké, pohodlné, príjemné a neškrtia. vhodné do akejkoľvek obuvi alebo aj naboso sú vhodné pre ženy aj mužov podporujú rovnováhu a správne držanie tela stála podpora klenby a dlhotrvajúce pohodlie

Balenie obsahuje:

1 x pár vložiek Strutz

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie